Dietific Catering Płock

Jeżeli nie masz czasu, aby gotować w domu, to skorzystaj z propozycji Dietific Catering Dietetyczny. Oferują oni zdrowe i pyszne jedzenie na wynos. Dla osób, które marzą o szczupłej sylwetce idealny będzie dietetyczny catering.

Informacje Dietific Catering Płock

Nazwa: Dietific Catering

Adres: Zagrody 31

Miasto: Kraków

Kod pocztowy: 30-318

Strona internetowa: https://www.dietific.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/dietific

Kategorie: Gastronomia > Dieta pudełkowa, Zdrowie > Dietetyka

Szczegółowe informacje

Wszystkie potrawy są starannie przygotowane z najlepszych składników, aby klienci byli zadowoleni z dostarczanych posiłków. Warto wiedzieć, że dieta pudełkowa jest coraz bardziej popularna i coraz więcej osób z niej korzysta.

Na stronie cateringu suvibox.pl zobaczysz, że do wyboru są różne diety, na przykład: Standard, Vege + Fish, Vege No Fish, Dieta Keto, Dieta No Lactose. Poniżej dodano także menu, czyli jakie dania będą przygotowywane w dany dzień. Przeglądając warto kliknąć na kalkulator i obliczyć swoją przemianę materii.

Catering dietetyczny jest dla każdego. Potrawy dostarczają do: Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Olsztyna i innych miast. Posiłki rozwożone są w godzinach od 16.00 do 24.00. Żeby złożyć zamówienie wystarczy zadzwonić na podany numer lub napisać wiadomość.

Zakres usług

dieta pudełkowa, catering dietetyczny, dietetyka, catering z dostawą na terenie Płocka, konsultacje dietetyczne, układanie diet, zdrowe żywienie

Trasa dojazdu do Dietific Catering Płock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *