MyFood Dieta Pudełkowa

MyFood Catering Dietetyczny oferuje pyszne i zdrowe dania dla każdego. Wszyscy mogą wybrać dietę, jaka mu najbardziej pasuje. Jeżeli ktoś jest uczulony na ryby, to może wybrać dietę pudełkową No Fish.

Informacje MyFood Dieta Pudełkowa

Nazwa: MyFood Dieta Pudełkowa

Adres: 108

Miasto: Olsztyn

Kod pocztowy: 02-377

Strona internetowa: https://www.myfood.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/myfood

Kategorie: Gastronomia > Dieta pudełkowa, Zdrowie > Dietetyka

Szczegółowe informacje

W ofercie jest także dieta: Standard, Vege + Fish, Keto oraz No Lactose. Dietetyczny catering jest świetnym rozwiązaniem dla studentów, osób zapracowanych, gdyż posiłki są zdrowe, zrobione ze świeżych, dobrej jakości składników. Dzięki temu odżywiasz się prawidłowo, a nie tracisz czasu na gotowanie, czy wyjazdy do restauracji.

Dieta pudełkowa sprawdzi się również u osób, które nie lubią same przyrządzać dań, a chcą mieć dobrą kondycję itd. Jedzenie na wynos jest dostarczane w godzinach od 16.00 do 24.00 do wielu miast w Polsce, na przykład do Olsztyna, Giżycka, Ostródy itd. Żeby zamówić należy zadzwonić na podany numer telefonu albo napisać wiadomość. Warto zajrzeć na stronę myfood.pl, ponieważ dodano tam zdjęcia, menu, kalkulator przemiany materii, mapę oraz numer do dietetyka.

Zakres usług

dieta pudełkowa, catering dietetyczny, dietetyka, catering z dostawą na terenie Płocka, konsultacje dietetyczne, układanie diet, zdrowe żywienie

Trasa dojazdu do MyFood Dieta Pudełkowa

1 thought on “MyFood Dieta Pudełkowa

  1. Catering jest chyba na rynku dopiero od kilku miesięcy, a zaczyna przejmować rynek – nie bez powodu… bardzo dobre dania, catering zawsze na czas i składniki z których robione są posiłki też wyglądają świeże. Jak najbardziej polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *